alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

ADIDAS X KARLIE KLOSS

Zaprojektowane, by inspirować i rozbudzać ciekawość. Stworzone z myślą o ruchu.

KARLIE KLOSS MAKING STRIDES

 
[51]

adidas x Karlie Kloss to propozycje, które nadążają za potrzebami nowoczesnych, ambitnych kobiet – doskonale sprawdzają się podczas treningu, relaksu i pracy.

Tam, gdzie ciekawość spotyka się z modą, ruchem i technologiami. Nowa kolekcja ADIDAS x KARLIE KLOSS. Zaprojektowana z myślą o Twoim 'elastycznym' stylu życia.
Karlie Kloss in new campaign.
New Karlie Kloss campaign image.
Karlie Kloss in new campaign.
New Karlie Kloss campaign image.

„LUBIĘ UNIWERSALNOŚĆ TEJ KOLEKCJI. SPRAWDZA SIĘ PODCZAS TRENINGU I PODCZAS ODPOCZYNKU... TAK NAPRAWDĘ TO SPRAWDZA SIĘ W KAŻDEJ SYTUACJI.”

Karlie Kloss

1 / 2
Strona:z 2

KROK PO KROKU DO CELU Z KARLIE KLOSS ADIDAS

Aktywny styl życia sprawdza się w każdym aspekcie codzienności. Kolekcja adidas x Karlie Kloss powstała po to, by dać Ci swobodę i pewność siebie konieczne do osiągania ambitnych celów. Pasją supermodelki Karlie Kloss jest dbanie o rozwój fizyczny i mentalny, co pozwala jej zawsze dopiąć swego. Jako inicjatorka Kode with Klossy, bezpłatnego kursu programowania dla dziewcząt w wieku 13-18 lat, Karlie stara się inspirować je do stawiania sobie ambitnych, łamiących stereotypy celów na przyszłość.

ZNAJD INSPIRACJE NA TRENING, ZAINSPIRUJ SWÓJ STYL

Kolekcja adidas x Karlie Kloss to propozycje, które nadążają za potrzebami nowoczesnych, ambitnych kobiet – czy to podczas treningu, w czasie relaksu, czy w pracy. Od biustonoszy i legginsów, po ubrania pozwalające tworzyć wielowarstwowe stylizacje – kolekcja zapewnia kobietom ubrania, po które będą sięgać każdego dnia. Kolorystyka oparta na dynamicznej barwie pomarańczowej z niebieskimi i czarnymi elementami podkreśla odważny styl kobiet sukcesu. Zaawansowane technologicznie tkaniny AEROREADY zapewniają wsparcie – zarówno podczas treningu przed półmaratonem, ćwiczeń na siłowni, jak i podczas codziennych zajęć. Właściwie dobrane materiały podkreślają wyjątkowy styl kolekcji.

SIŁA KOBIET

Oprawę graficzną kampanii zaprojektowała Shaniqwa Jarvis – artystka, fotografka i komentatorka życia społecznego. Jej wizja skupia się na Karlie oraz Alexis Williams i Elyshy Ang. Ta kolekcja i cała kampania zostały stworzone przez kobiety dla kobiet, które mierzą wysoko i wykraczają poza utarte schematy.