alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas
Visual of Zheng Ninali

DZIAŁAMY RAZEM, WIĘC NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH

Light blue background with a wave pattern and a logo "End plastic waster"

10 minut biegu = 1 plastikowa butelka oczyszczona *

*Za każde 10 minut biegu i uprawiania innych dyscyplin związanych z bieganiem, takich jak tenis czy piłka nożna, adidas i Parley posprzątają z plaż i wysp równowartość wagi 1 plastikowej butelki, aż uzbiera się 250 tyś. kilogramów.

RAZEM... BIEGAJMY

Wszyscy mamy powody, by walczyć z zanieczyszczeniem plastikiem. Jaki jest Twój?

Visual of Pedri seated by the ocean
Indywidualnie każdy z nas może podjąć działanie. Razem – możemy mieć duży wpływ na to, co nas otacza. Dowiedz się więcej, jak możesz walczyć z zanieczyszczeniem plastikiem, biorąc udział w biegu Run For The Oceans.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ