alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

IMPOSSIBLE IS NOTHING

Tam, gdzie inni widzą rzeczy niemożliwe, my widzimy możliwości.

WIERZYMY, ŻE W SPORCIE JEST SIŁA, KTÓRA POMAGA NAM ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE. WIERZYMY, ŻE PRZED NAMI WSZYSTKIMI JEST JESZCZE MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI. WIERZYMY, ŻE MOŻEMY STWORZYĆ ŚWIAT BARDZIEJ PRZYJAZNY ŚRODOWISKU NATURALNEMU.

HIMA DAS

Hima wykorzystała swoje możliwości i została pierwszą Induską w historii, która zdobyła lekkoatletyczne złoto. Dzięki niej mieszkańcy Indii uwierzyli, że odkrywanie nowych możliwości prowadzi do sukcesu. I że nie trzeba pytać 'dlaczego?', tylko 'dlaczego by nie?'.

4D

Zobaczyliśmy możliwości, które daje połączenie sportu z zaawansowanymi technologiami z Doliny Krzemowej. Zeskanowaliśmy tysiące indywidualnych odcisków stóp, aby stworzyć podeszwę środkową wydrukowaną w 3D. Razem możemy robić rzeczy, których jeszcze nikt nie robił. I możemy zastanawiać się, jak będzie wyglądała przyszłość. Narracja: Iddris Sandu.

TIFANNY ABREU

Tifanny zobaczyła możliwości zrobienia czegoś, o czym do tej pory nawet się nie rozmawiało. Została pierwszą transkobietą grającą w brazylijskiej lidze siatkarskiej. Dzięki niej wiele osób zrozumiało, że nie powinno się ukrywać swojej tożsamości. Narracja: Urias.

NINJA

Ninja uwierzył, że może być kimś więcej niż tylko gamerem i Tylerem Blevinsem. Dostrzegł nowe możliwości w gamingu i zachęca całe pokolenie gamerów do wykorzystywania wszelkich nadarzających się możliwości. Narracja: JuJu Smith-Schuster.

Cyrill Gutsch

Cyrill ma wizję, jak ratować oceany. Zobaczył możliwości w pozornie prostym pomyśle: zamienić plastikowe odpady w produkty. Teraz razem możemy inspirować innych i chronić naszą planetę.

BEYONCÉ

Beyoncé dostrzegła możliwości, aby zachęcić nas do zabierania głosu w ważnych sprawach. Żebyśmy tak jak ona mówili o tym, co nas różni, bo różnorodność jest tym, co nas... łączy. Ciebie. Mnie. Ich. Nas wszystkich.

JESTEŚMY OPTYMISTAMI, KTÓRZY WIERZĄ, ŻE MOŻNA ZBUDOWAĆ LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ. TAM, GDZIE INNI WIDZĄ RZECZY NIEMOŻLIWE, MY WIDZIMY MOŻLIWOŚCI.