W ciągu ilu dni mogę zwrócić zamówienie?

Ostatnio zmienione: 14/11/18

Dłuższy termin zwrotów dla zakupów świątecznych za darmo
Święty Mikołaj dokładnie wie, co kto chce dostać pod choinkę, no ale nie wszyscy są świętymi Mikołajami. Jeśli rozmiar lub kolor okaże się nieodpowiedni, mamy dla Ciebie prezent – wszelkie zamówienia złożone między 1 listopada a 24 grudnia mają przedłużony termin zwrotów! Aby odesłać zakupy i otrzymać zwrot pieniędzy, będziesz mieć czas aż do 31 stycznia 2019 r. – za darmo.


Produkty zakupione w sklepie internetowym adidas
Możesz zwrócić zamówienie w ciągu 30 dni* (lub 14 dni**, przy produktach najbardziej poszukiwanych - hype, takich jak Yeezy) od dnia otrzymania. Jeśli zamówienie dotarło do Ciebie w kilku przesyłkach, okres 30 dni rozpoczyna się w momencie otrzymania ostatniej przesyłki.

*Jeśli zamawiasz przed godziną 10 rano 10 września 2018, możesz zwrócić zamówione produkty w ciągu 100 dni od daty ich otrzymania.

**Pamiętaj, że najbardziej poszukiwane produkty (hype), takie jak Yeezy, można zwrócić tylko w ciągu 14 dni od daty dostawy. W czasie zamawiania takich produktów (hype), informujemy Cię o okresie zwrotu wynoszącym 14 dni.

Produkty zakupione w stacjonarnym sklepie adidas
Produkty zakupione w tradycyjnym oficjalnym sklepie adidas mogą być zwrócone do sklepu w terminie do 30 dni (lub 14 dni, przy produktach najbardziej poszukiwanych - hype, takich jak Yeezy) od daty zakupu. Sprawdź na paragonie dokładną datę zakupu.

Pamiętaj: produkty personalizowane tworzymy tylko i wyłącznie dla Ciebie, dlatego nie podlegają one wymianie, chyba że mają wadę produkcyjną.

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00