miadidas: personalizuj swoje buty i ubranie

Ostatnio zmienione: 16/01/19
Aby służyć Ci lepiej, miadidas jest aktualnie niedostępny i wróci lepszy niż kiedykolwiek. 
 
Ile czasu trwa dostarczenie zamówienia miadidas?
Produkty miadidas tworzymy „od początku”, dlatego czas darmowej dostawy pod wskazany adres wynosi 3 - 5 tygodni. Są to zaprojektowane przez Ciebie i wyprodukowane specjalnie dla Ciebie rzeczy, dlatego też potrzeba więcej czasu na ich przygotowanie i dostawę. Nie ma możliwości przyśpieszenia realizacji i wysyłki produktów miadidas. Płatność za produkty miadidas należy uiścić w momencie składania zamówienia.
 
Czy mogę anulować zamówienie miadidas?
Nie możesz anulować zamówienia miadidas. miadidas to personalizowane produkty, które zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie. W momencie, kiedy składasz zamówienie, rozpoczynamy proces jego realizacji, czyli tworzenia produktów według Twojego projektu, i nie ma możliwości zmian ani anulowania takiego indywidualnego zamówienia. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zamówienia i rozpoczęcia procesu produkcyjnego. Oznacza on, że Twoje zamówienie zostało poprawnie złożone.
 
Czy mogę zwrócić produkty miadidas?
Produkty personalizowane tworzymy tylko i wyłącznie dla Ciebie, dlatego nie podlegają one zwrotom, chyba że mają wadę produkcyjną.
 Zwróć uwagę na następujące rzeczy, kiedy składasz zamówienie miadidas:
  • Odcień kolorystyczny może być nieco różny w zależności od wykorzystanego materiału: Na naszej stronie widzisz przybliżony wygląd kolorystyczny zamówionego przez Ciebie produktu. Ponieważ jest to tylko komputerowa wizualizacja, może on nieco różnić się w rzeczywistości.
  • Produkty miadidas nie podlegają zwrotom, gdyż robione są na indywidualne zamówienie i dopasowanie. Wybierz bardzo dokładnie rozmiar. Prosimy zwrócić uwagę na rozmiarówkę każdego produktu indywidualnie.

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00