alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

HEAT.RDY

 
[315]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kolekcja HEAT.RDY powstała z wykorzystaniem materiałów odprowadzających wilgoć od ciała i wyróżnia się intuicyjnym designem. Powietrze przepływa wokół ciała podczas każdego rodzaju ruchu. Poczuj chłodną pewność siebie i nie przejmuj się potem. Bądź zawsze w pełnej gotowości.

„KLUCZEM DO SUKCESU SĄ DOBRE SAMOPOCZUCIE I ODPOWIEDNIA ATMOSFERA. KIEDY JA KONCENTRUJĘ SIĘ NA TYM, CO MAM W GŁOWIE, HEAT.RDY DBA O MOJE CIAŁO.”

SHAUNAE MILLER-UIBO

1 / 7
Strona:z 7