alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Zmniejszanie śladu węglowego
W jasny sposób komunikujemy, jak redukujemy nasz ślad węglowy.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Nasz ostateczny cel to osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 roku – obejmujący wszystko, począwszy od produkcji surowców, poprzez nasze własne działania, aż do końca życia produktu.
Zmiany klimatyczne nie dokonały się same z siebie. Branża modowa jest jednym z największych emitentów CO2 na świecie. I my jesteśmy jej częścią. Dlatego właśnie bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy, Wyznaczyliśmy sobie wyraźny cel: zmniejszyć emisję. Aby lepiej zrozumieć nasz ślad węglowy, wdrożyliśmy narzędzia, które analizują wszystkie obszary naszej działalności i pomagają określić te wymagające zmian. Następnie udostępniamy te informacje, aby umożliwić Ci dokonywanie bardziej świadomych wyborów. I brać odpowiedzialność za nasze działania. Nadal pracujemy nad postępem. Nie stoimy w miejscu.
INNOWACJE ZMNIEJSZAJĄCE ŚLAD WĘGLOWY
Świadomość śladu węglowego
Obliczamy ślad węglowy naszych produktów. Następnie dzielimy się tą informacją z Tobą.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ekologiczne Barwienie
Szukamy alternatywnych sposobów barwienia materiałów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ