alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Miłość łączy
Integracja i inkluzywność są istotą sportu. Miłość do równości to miłość do sportu.
Noś ją z podniesioną głową
Zobacz kolekcję adidas x Pablo Vittar, w której klasyczne modele adidas oddają hołd indywidualności, równości i naszym ciałom.
KUPUJ KOLEKCJĘ
Inkluzywność w sporcie
Aby uczcić miesiąc równości, zachęcamy do aktywnego spędzania czasu w gronie znajomych i wysłuchania tego, co mają do powiedzenia Tom, Pabllo, Layshia, Jo i Hudson. Obejrzyj film, aby poznać naszych sportowców i partnerów, nie tylko sportowych.
OBEJRZYJ TERAZ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PARTNERZY I PROGRAMY
Równości w sporcie nie da się osiągnąć samemu. Dlatego łączymy siły z różnymi organizacjami i instytucjami i wspólnie tworzymy programy, których celem jest rzeczywisty wpływ na otoczenie i kreowanie trwałych zmian.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
różnorodność, równość i otwartość
Wspólnie tworzymy kulturę, otaczający nas świat. Czy to na boisku, czy wewnątrz naszej organizacji potrzebujemy nowych perspektyw, otwartych rozmów i pasji, aby sport był miejscem, w którym każdy jest reprezentowany i mile widziany.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ