alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

GRAJ W DWÓCH ŚWIATACH

Moduł Jacquard™ Tag od Google mieści się we wkładce GMR, co pozwala Ci łatwo testować swoje piłkarskie umiejętności. Sprawdzaj swoje statystyki w aplikacji GMR, analizuj je i udostępniaj znajomym.

JAK DZIAŁA GMR

logo

TRIUMFUJ W OBU ŚWIATACH

Połącz aplikację GMR z EA SPORTS FIFA Mobile i przenieś swoje piłkarskie statystyki do świata gier. Wykonuj cotygodniowe wyzwania i wykorzystuj swoje statystyki z realnego boiska, aby odblokować ekskluzywne nagrody, zdominować cyfrowe rankingi, zbudować zespół Ultimate Team™ i zatriumfować w obu światach.

Często zadawane pytania

adidas GMR to nowy sposób na grę, w której monitorujesz każdy swój ruch – składa się z wkładki GMR i modułu Jacquard Tag. Moduł, stworzony przez Jacquard™ by Google i rozpoznający ruchy stóp w grze w piłkę nożną, należy umieścić we wkładce GMR. Moduł monitoruje Twoje zachowanie na boisku i synchronizuje zebrane dane z grą FIFA Mobile, co zapewnia Ci dostęp do wyjątkowych funkcji, pozwala na zwiększenie ogólnej oceny drużyny i skuteczne wykonywanie wyzwań.
Wystarczy mieć produkt GMR, urządzenie kompatybilne z Jacquard i aplikacje adidas GMR oraz EA FIFA Mobile, które są dostępne do pobrania za darmo
Moduł Jacquard Tag to połączenie żyroskopu, przyspieszeniomierza i procesora, które w doskonały sposób obserwuje i analizuje różne ruchy stopy i ich fazy podczas gry w piłkę. Dzięki niemu można mierzyć liczbę kopnięć, podań, szybkość na boisku i przebiegnięty dystans.
Wymagany jest smartfon, na którym zainstalować można aplikację adidas GMR oraz grę EA FIFA Mobile. Wymagania dotyczące tych aplikacji możesz znaleźć w sekcji „Jakich aplikacji potrzebuję?”.
Możesz kupić adidas GMR w wybranych sklepach adidas i na lokalnej stronie adidas w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Japonia, Australia, Nowa Zelandia, Turcja, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Holandia, Szwecja, Czechy, Polska, Szwajcaria, Grecja, Dania, Portugalia, Austria, Norwegia, Irlandia, Belgia, Słowacja i Finlandia.