alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

PLAY CONNECTED - RZĄDŹ W OBU ŚWIATACH

Zaprojektowany przez Google moduł Jacquard™ i kompatybilny z EA SPORTS™ FIFA Mobile, adidas GMR pomaga Ci analizować swoje piłkarskie statystyki meczowe i przenosi je do FIFA Mobile, gdzie możesz zdobywać wyjątkowe nagrody, brać udział w wyzwaniach i poprawiać pozycję swojej drużyny.

ANALIZUJ I POPRAWIAJ SWOJE PIŁKARSKIE STATYSTYKI

Czy grasz mecz, czy tylko trenujesz, zawsze możesz sprawdzić w aplikacji adidas GMR liczbę kopnięć, maksymalną prędkość biegu, całkowity przebyty dystans i maksymalną prędkość piłki.

WYSOKA POZYCJA NA TABLICY WYNIKÓW I TWOJA WŁASNA LIGA

Aktywność piłkarska odnotowana przez GMR liczy się do Twojej pozycji na tablicy wyników FIFA Mobile.

PODEJMUJ WYZWANIA, ZDOBYWAJ NAGRODY

GMR w FIFA Mobile to cotygodniowe piłkarskie wyzwania i długoterminowe cele. Po ich ukończeniu zostajesz nagrodzony Skill Boost, aby jeszcze lepiej prezentować się w grze FIFA Mobile.

POPRAW POZYCJĘ SWOJEGO ZESPOŁU FIFA MOBILE

Wykorzystaj swoje nagrody zdobyte na boisku, aby podnieść ogólną ocenę swojej drużyny (OVR) i wygrać ze znajomymi w grze Head to Head.

ODBLOKUJ SWOJE 95 DYBALA

Kup GMR i odblokuj Paulo Dybala 95 OVR Player Item w FIFA Mobile. Wybierz swoją pozycję: atakujący środkowy, napastnik lub skrzydłowy.

JAK TO DZIAŁA

MONITOROWANIE

AKTYWUJ GMR JUŻ TERAZ

Często zadawane pytania

adidas GMR to nowy sposób na grę, w której monitorujesz każdy swój ruch – składa się z wkładki GMR i modułu Jacquard Tag. Moduł, stworzony przez Jacquard™ by Google i rozpoznający ruchy stóp w grze w piłkę nożną, należny umieścić we wkładce GMR. Moduł monitoruje Twoje zachowanie na boisku i synchronizuje zebrane dane z grą FIFA Mobile, co zapewnia Ci dostęp do wyjątkowych funkcji, pozwala na zwiększenie ogólnej oceny drużyny i skuteczne wykonywanie wyzwań.
Wystarczy mieć produkt GMR, urządzenie kompatybilne z Jacquard i aplikacje adidas GMR oraz EA FIFA Mobile, które są dostępne do pobrania za darmo
Moduł Jacquard Tag to połączenie żyroskopu, przyspieszeniomierza i procesora, które w doskonały sposób obserwuje i analizuje różne ruchy stopy i ich fazy podczas gry w piłkę. Dzięki niemu można mierzyć liczbę kopnięć, podań, szybkość na boisku i przebiegnięty dystans.
Wymagany jest smartfon, na którym zainstalować można aplikację adidas GMR oraz grę EA FIFA Mobile. Wymagania dotyczące tych aplikacji możesz znaleźć w sekcji „Jakich aplikacji potrzebuję?”.
Możesz kupić adidas GMR w wybranych sklepach adidas i na lokalnej stronie adidas w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Japonia, Australia, Nowa Zelandia, Turcja, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Holandia, Szwecja, Czechy, Polska, Szwajcaria, Grecja, Dania, Portugalia, Austria, Norwegia, Irlandia, Belgia, Słowacja i Finlandia.