alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

FC Bayern München · HumanRace

 
[9]

Inspiracją jest tu podstawowa czerwona koszulka klubu z lat 1991-93. Teraz odnowiona i odręcznie zaprojektowana, dostosowana do potrzeb nowoczesnej społeczności piłkarskich kibiców. Pierwsza tego typu koszulka Bayernu Monachium była niepowtarzalna – wyróżniała się odważnym nadrukiem trzech pasków na ramionach i szortach. Tak rozpoczynała się nowa era sportowego designu adidas, w którym sport, styl i sztuka idą ramię w ramię.

Koszulki prezentują trzydziestoletnią historie designu sportowego i zostały wybrane przez Pharella Williamsa do stworzenia ich uwspółcześnionej, kreatywnej wersji. Ręcznie malowane na płótnie lub bawełnie, następnie przekształcone w zaawansowaną technologicznie odzież sportową. To dowód na to, że sport, sztuka i nauka doskonale się uzupełniają.

INIGO TURNER, adidas