alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

buty do wspinaczki dla dzieci

 
[1]

Dziecięce buty

Każdy znajdzie model dla siebie w dziecięcej kolekcji butów adidas. W modelach z dziecięcej kolekcji butów adidas masz pewność, że idziesz krok w krok z najnowszymi trendami. Legendarny wśród dojrzałych, inspirujący dla dzieci i młodych – sprzęt adidas nowej i dla nowej, pewnej siebie generacji. Nie idź na kompromisy! Buty adidas pozwalają na pełną swobodę ruchów przy jednoczesnym optymalnym poziomie wsparcia. Te dziecięce wysokiej jakości buty to wszystko, czego Ci potrzeba.

Marka z trzema paskami – adidas – dziecięce buty

Wspieramy ducha sportu i kreatywności. Dzieci wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je znowu. Dziecięce buty od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie pobijać swoje rekordy.