alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

DOŁĄCZ DO CREATORS CLUB. DOŁĄCZ DO ADIDAS.

Na boisku, na korcie I na ulicy, kreatywność jest tym, co nas inspiruje. Creators Club to program członkowski, który daje Ci dostęp do tego, co najlepsze w adidas. PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ, ZACZNIJ GROMADZIĆ PUNKTY I ZDOBYWAĆ NAGRODY.
Kupuj, pisz komentarze, bierz udział w wydarzeniach, biegaj i trenuj, i zdobywaj punkty. Wygrywaj nagrody i korzystaj z tego, co najlepsze w adidas.

CIESZ SIĘ TYM, CO NAJLEPSZE W ADIDAS

WYJĄTKOWE CHWILE

Zobacz niektóre z naszych najlepszych momentów. Dołącz do klubu, by nie przegapić następnego!

TY TEŻ MOŻESZ BYĆ JEDNYM Z NAS

Będąc w Creators Club masz dostęp do naszych sklepów, naszej strony internetowej i wszystkich aplikacji adidas, a tym samym do wyjątkowych produktów i wydarzeń. Ponadto zbierasz punkty za swoje biegi i treningi oraz za wszystkie zakupy.

ODBLOKUJ SWÓJ DOSTĘP

Przyłącz się teraz i ciesz się natychmiastowym dostępem do produktów Hype, zniżek i mnóstwa innych usług. Zdobywaj punkty, aby odblokować nowe poziomy i nagrody. Nie ma co czekać, czas się przyłączyć!