Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

obuwie adidas • buty adidas

445 produktów
1 / 10
Strona:z 10

Obuwie adidas

Obuwie adidas to marka sama w sobie, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Buty to segment, od którego zaczęło się budowanie firmy, będącej dziś czołowym graczem na rynku produktów odzieżowych i obuwniczych. Obuwie adidas wyróżnia zarówno odważne wzornictwo i gotowość do eksperymentów we współpracy z największymi nazwiskami ze świata mody i sportu, jak i przywiązanie do tradycji, stale ujawniające się w szerokiej gamie klasycznych butów sprzedawanych pod szyldem adidas. Znajdziesz tu obuwie dostosowane do rozmaitych potrzeb. Przygotowując ofertę butów sportowych, wykorzystujemy wiele innowacyjnych technologii i nowoczesne wzornictwo, aby zapewnić ci jak najlepsze warunki do wykorzystania twojego potencjału. Gdziekolwiek jesteś: w mieście, w górach, na bieżni, na boisku czy na deskorolce – zaprojektowaliśmy buty adidas z myślą o tobie.

Niezliczone pomysły, rozmaite technologie

Projektujemy buty dla osób uprawiających najróżniejsze dyscypliny sportowe: bieganie, piłkę nożną, golfa, koszykówkę, tenis, boks, piłkę ręczną czy siatkówkę. Wykorzystujemy najnowsze możliwe technologie dla osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów. Climaproof ochroni cię przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Boost amortyzuje stawiane przez ciebie kroki i oddaje energię, którą włożyłeś. Przekonaj się sam, jakie jeszcze możliwości kryją się w obuwiu adidas. Nasze buty sportowe skierowane są do osób aktywnych, które lubią dawać z siebie wszystko, maksymalnie się angażując i nie idąc na kompromisy. Buty z adidasa mają zagwarantować ci, że będziesz mógł w pełni zaufać sprzętowi, z którego korzystasz. Pamiętaj jednak, że adidas to nie tylko obuwie sportowe.

Obuwie adidas to także ogromny wybór butów lifestyle’owych dbających o wygodę każdego jednego stawianego przez ciebie kroku. Wiele modeli butów adidas z przeznaczeniem lifestyle’owym zaprojektowaliśmy w oparciu o wzornictwo sportowe, zgodnie z naszym rodowodem. Niezwykle szeroki wybór pozwoli ci jednak dostosować buty do wszelkich oczekiwań, niezależnie od tego, czy poszukujesz butów adidas na co dzień, czy na specjalną okazję. Także w tym segmencie zadbaliśmy o wyposażenie butów w zróżnicowane technologie zwiększające komfort użytkowania i chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych. Znajdziesz tu również klasyczne buty adidas, charakteryzujące się klasycznym wzornictwem z nutą vintage.