alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

KONIEC PLASTIKOWYCH ODPADÓW

adidas x Parley: plastik, któremu nie pozwoliliśmy znaleźć się w oceanie, zamieniamy na wysokiej jakości buty i ubrania sportowe.

Buty · Parley

 
[56]

Od 2015 roku adidas współpracuje z Parley, naszym głównym ekoinnowacyjnym partnerem, aby tworzyć pionierskie projekty pozwalające na oczyszczanie oceanów z plastikowych śmieci.

Efekt tej współpracy to niesamowity Parley Ocean Plastic, który zmienił całkowicie podejście do produkcji butów sportowych.

Stworzone w 50% z wykorzystaniem plastiku zebranego na odległych wyspach, plażach i w przybrzeżnych miejscowościach. Zamieniliśmy ten plastik na wysokiej jakości włókno poliestrowe i tak powstały ubrania i buty sportowe adidas x Parley.

Twój odpowiedzialny wybór – mądrym rozwiązaniem dla planety.

1 / 2
Strona:z 2