adidas
Wszystkie zamówienia powyżej 199 PLN są dostarczane za darmo*
Darmowe zwroty przez 30 dni
Wybieraj i kupuj spośród 7000 produktów.

Buty do biegania

432 produktów
1 / 9
Strona:z 9

BUTY DO BIEGANIA

Bieganie jest prawdopodobnie najczystszą, najbardziej uniwersalną formą aktywności fizycznej. Nieważne, czy rywalizujesz na torze, przygotowujesz się do maratonu, biegu na 5 kilometrów, czy przebieżki w parku – bieganie jest dla każdego. Dlatego dla biegacza nie ma nic ważniejszego, niż wybór odpowiedniego obuwia. Pierwszym krokiem do realizacji zamierzonych celów jest wybór odpowiedniej pary – skorzystają na tym Twoje stopy, wydajność oraz jakość treningu. Kiedy biegasz na torze, w terenie, czy też po ulicy, każda z tych nawierzchni wymaga odpowiednio zaprojektowanego obuwia – podobnie jak różne miejsca, style oraz kształty stopy. Niezależnie od tego gdzie, jak szybko i w jakim stylu biegasz, adidas oferuje buty do biegania, które w pełni odpowiadają Twoim potrzebom. W naszej kolekcji znajdują się:
  • Męskie buty do biegania
  • Damskie buty do biegania
  • Buty do biegania dla dzieci
  • Neutralne buty do biegania
  • Buty do biegania naturalnego
  • Buty do biegania w terenie
  • Stabilne buty do biegania
  • Buty do biegania po utwardzonej drodze
  • Buty do biegania na bieżni
  • Buty do biegania na torze
Jak wybrać odpowiednie buty do biegania?
Niezależnie od tego, gdzie poniosą Cię nogi, Twoje buty biegowe muszą zagwarantować wygodę, ochronę oraz wsparcie, kiedy potrzebujesz ich najbardziej. Wiele osób lubi łączyć różne style biegania. Czasem wybierasz utwardzoną drogę, a innym razem przemierzasz kolejne kilometry na torze lub próbujesz swoich sił w terenie, odkrywając nowy szlak. Twoim punktem odniesienia zawsze powinien być wybór odpowiednich butów do biegania adidas.
Na utwardzonej drodze
Bieganie po szerokiej drodze i na świeżym powietrzu z pewnością dobrze wpływa na samopoczucie. Jest szczególnie popularne ze względu na gładką, płaską nawierzchnię, która może ciągnąć się długimi kilometrami. Buty adidas do biegania po utwardzonej drodze pomogą Ci pokonać zamierzony dystans i zapewnią odpowiednią przyczepność w każdych warunkach pogodowych.
Na torze
Na torze to prędkość jest Twoim głównym sprzymierzeńcem. Buty adidas do biegania na torze zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić Ci maksymalne przyspieszenie. Dzięki temu odkryjesz granice swojej wytrzymałości – tylko po to, aby je później przekroczyć. Obuwie adidas pozwala Ci biec szybciej i dalej, jednocześnie chroniąc Cię przed kontuzjami.
W terenie
Zapomnij o przetartych szlakach i rusz na nieodkryte dotąd ścieżki w butach adidas do biegania w terenie. Zapewnią Ci przyczepność do każdego typu podłoża, zwiększoną ochronę oraz optymalne wsparcie. Co niemniej ważne, ich wodoodporna cholewka otworzy przed Tobą niekończące się możliwości. Strome podbiegi, nierówna nawierzchnia, śliskie podłoże, a nawet wartkie potoki nie mają szans w starciu z obuwiem adidas do biegania w terenie.
Na bieżni
Spraw, aby bieganie było czystą przyjemnością. Bieżnia to najczęstszy wybór osób, dla których liczy się cenny czas, lub tych, których zaskoczyła pogoda. Buty adidas do biegania na bieżni pozwolą Ci utrzymać niezachwiane tempo, gdy wyrabiasz swój kilometraż.