alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
/ czerwiec 2021

RDR SWITCH

Klub RDR Switch ma prosty, lecz mocny przekaz: „Dawać nadzieję poprzez pozytywne wzory do naśladowania”. RDR Switch to uliczna drużyna piłkarska z ubogiej dzielnicy wielokulturowej w północno-wschodnim Paryżu, wykorzystująca piłkę nożną jako platformę do jednoczenia społeczności.

fw21-afc-RDR-Switch-article01-body-01

W miejscu, gdzie place zabaw są pełne graffiti, a problemy społeczne są silnie zakorzenione w ubóstwie i bezrobociu, dewiza RDR Switch daje nadzieję.

Zespół wykorzystuje swoje wpływy i status, aby wspomóc społeczność, która ich wychowała i inspirować młodych ludzi przesłaniem pełnym nadziei i optymizmu.

fw21-afc-RDR-Switch-article01-body-02

Drużyna została założona przez grupę znajomych, którzy dorastali w jednej dzielnicy i chcieli pomóc swojej społeczności. RDR Switch dają z siebie wszystko zarówno na boisku, jak i poza nim. Na murawie mają odważną i prostą ambicję – zostać najlepszą drużyną uliczną na świecie. Poza boiskiem wykorzystują swoje wpływy i status, aby wspomóc społeczność, która ich wychowała i inspirować młodych ludzi przesłaniem pełnym nadziei i optymizmu.

Na tym właśnie polega piękno piłki nożnej – zdolności do inspiracji, zmiany życia na lepsze i poprawy sytuacji całych społeczności. Dlatego adidas z dumą wspiera wysiłki klubu i podziwia jego ideały, etos i ambicje.

Zobacz więcej historii od adidas Football Collective.

fw21-afc-RDR-Switch-article01-body-03
/ czerwiec 2021