alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / luty 2020
Adidas

UCZ SIĘ NA SWOICH BŁĘDACH

„Przeszłość zawsze nas może czegoś nauczyć. To, co było, może inspirować na przyszłość.”

Spotykamy się z Naeun Son, jedną z pięciu osób, które opowiedzą nam, w jaki sposób to, co było, może być inspiracją na przyszłość. Zaczynała w popularnym dziewczęcym zespole K-Pop, a potem weszła w świat filmu i telewizji jako aktorka.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-1-d


KTO POMÓGŁ CI DOTRZEĆ DO MIEJSCA, W KTÓRYM TERAZ JESTEŚ?

Moja rodzina i moi przyjaciele wspierają mnie podczas całej mojej kariery. Ale osobą, której najwięcej zawdzięczam, jest moja mama. I to się nigdy nie zmieni. Ona wie o mnie wszystko, bo jest jedyną osobą, z którą o wszystkim mogę pogadać.


CO CI POMAGAŁO, A MOŻE PRZESZKADZAŁO, W OSIĄGNIĘCIU SUKCESU?

Byłam bardzo młoda, kiedy zaczęłam pojawiać się publicznie i na początku było to dość uciążliwe. Ale myślę, że wyszło mi to na dobre, że potrafiłam to wykorzystać. Musiałam radzić sobie z popularnością, zainteresowaniem mediów i fanów. Są rzeczy, które musiałam poświęcić, ale jestem przekonana, że z czasem będzie coraz łatwiej.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-2-d


CO MOTYWUJE CIĘ DO PRACY?

Jako artystka ciągle się oceniam i kontroluję. Staram się uczyć na błędach, wyciągać z nich wnioski. Poprawiać to, co można poprawić. Przeszłość zawsze nas może czegoś nauczyć. A to, co było, może inspirować na przyszłość.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-3-d


Naeum wybrała ubrania z najnowszej kolekcji, która sprawdza się w każdych okolicznościach. Inspirowana klasycznymi modelami adidas, powstała z myślą o stylu i wygodzie.

Training / luty 2020
Adidas