alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / luty 2020
Adidas

INSPIROWANIE INNYCH TO WYJĄTKOWE UCZUCIE

„Bycie częścią jakiejś konkretnej zmiany i inspirowanie innych to wyjątkowe uczucia.”

Spotykamy się z Millie Bright, jedną z pięciu osób, które opowiedzą nam, w jaki sposób to, co było, może być inspiracją na przyszłość. Gra profesjonalnie w piłkę, a jej determinacja, by odnieść sukces daje o sobie znać nie tylko na boisku. Dała się zauważyć podczas ostatnich mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet. Jej podejście do mediów społecznościowych powoduje, że wiele osób uważa ją za ambasadorkę i rzeczniczkę futbolu kobiet.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-1-d


KTO CI POMAGAŁ I INSPIROWAŁ PODCZAS TWOJEJ DROGI DO PIŁKARSKIEJ KARIERY?

Wokół mnie zawsze było dużo osób, które mogłabym naśladować, ale największy wpływ na moją osobowość i rozwój miała moja mama. Nauczyła mnie, czym jest ciężka praca i jak jest ważna, gdy chce się osiągnąć cel. Nauczyła mnie, czym jest poświęcenie w drodze do sukcesu.


JAKIEŚ PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ?

Jako sportowiec, nadal chciałabym się uczyć i osiągać sukcesy z moim klubem lub reprezentacją narodową. Gdy zwyciężasz, wiesz, że wysiłek się opłacił. Nadal chcę robić to, co kocham. I mam ogromne szczęście, bo mogę robić to, co kocham, choć są chwile, gdy nie bywa łatwo.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-2-d


JAK TO JEST BYĆ IDOLKĄ MŁODYCH DZIEWCZYN, KTÓRE CHCĄ ROBIĆ SPORTOWĄ KARIERĘ?

Dla mnie to zaszczyt. Chciałabym, żeby kobiecy futbol zyskiwał coraz więcej fanów. Bycie częścią jakiejś konkretnej zmiany i inspirowanie innych to wyjątkowe uczucia. Wierzę w to, że kobieca piłka daje nowe możliwości dziewczynom i kobietom w każdym wieku. Taka myśl pozytywnie nastraja.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-3-d


Millie wybrała ubrania z najnowszej kolekcji, która sprawdza się w każdych okolicznościach. Inspirowana klasycznymi modelami adidas, powstała z myślą o stylu i wygodzie.

Training / luty 2020
Adidas