alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / luty 2020
Adidas

NIGDY NIE PRZESTAWAJ SIĘ UCZYĆ

„Bardzo łatwo jest zwątpić w siebie, ale musisz nauczyć się pokochać siebie.”

Spotykamy się z Chachi Gonzales, jedną z pięciu osób, które opowiedzą nam, w jaki sposób to, co było, może być inspiracją na przyszłość. Stała się znana dzięki wygranej, wraz ze swoją grupą, w popularnym tanecznym programie telewizyjnym. Następnie pojawiła się w kilku teledyskach oraz filmach i serialach – jako aktorka i choreograf.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-1-d


KTO CIĘ INSPIROWAŁ? NA KIM SIĘ WZOROWAŁAŚ, KIEDY DORASTAŁAŚ? A KTO DZIŚ JEST TWOIM MENTOREM?

Zawsze inspirowali mnie moi nauczyciele tańca. Każdy z nich nauczył mnie czegoś ważnego, co mogę teraz wykorzystać w codziennych sytuacjach. Teraz bardziej inspirują mnie moi znajomi. Lubię być wśród kreatywnych ludzi, bo od nich można się wiele nauczyć. A to bardzo ważne, żeby nigdy nie przestawać się uczyć!


CO NAJBARDZIEJ INSPIROWAŁO CIĘ W DRODZE DO MIEJSCA, W KTÓRYM DZIŚ JESTEŚ?

Moje marzenia i wsparcie bliskich. Mam ogromne szczęście, że otaczają mnie ludzie, którzy zawsze dodają mi otuchy. Z czasem nauczyłam się pozytywnej zadziorności, którą wykorzystuję w pracy. To mnie motywuje i zachęca do podejmowania nowych wyzwań.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-2-d


CHCIAŁABYŚ DAĆ JAKĄŚ RADĘ TYM WSZYSTKIM MŁODYM LUDZIOM, KTÓRZY MAJĄ NADZIEJĘ, ŻE ICH ARTYSTYCZNA PASJA STANIE SIĘ ICH ZAWODEM?

Zawsze bądźcie sobą! Wykonywanie artystycznego zawodu wymaga wielu poświęceń. Bardzo często można gdzieś po drodze zgubić wiarę w siebie. To jest długi proces, ale trzeba nauczyć się pokochać siebie i być w stosunku do siebie bardzo wymagającym.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-3-d


Chachi wybrała ubrania z najnowszej kolekcji, która sprawdza się w każdych okolicznościach. Inspirowana klasycznymi modelami adidas, powstała z myślą o stylu i wygodzie.

Training / luty 2020
Adidas