alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / luty 2020
Adidas

DAWAJ Z SIEBIE WSZYSTKO. TYLKO TO MOŻESZ ZROBIĆ

„Dzięki piłce dowiedziałem się wielu rzeczy o sobie samym. Poznałem wielu ludzi, którzy stali się moimi przyjaciółmi.”

Spotykamy się z Rubenen Loftus-Cheek, jedną z pięciu osób, które opowiedzą nam, w jaki sposób to, co było, może być inspiracją na przyszłość. Już od dziecka wykazywał zainteresowanie piłką nożną. Jego profesjonalny debiut miał miejsce w 2014 roku. Brał także udział w Mistrzostwach Świata FIFA 2018.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-1-d


JAK PIŁKA NOŻNA POMOGŁA CI DOTRZEĆ DO MIEJSCA, W KTÓRYM TERAZ JESTEŚ?

Piłka nożna zawsze była częścią mojego życia. Pamiętam, że blisko miejsca, w którym mieszkałem, był park, a w nim boisko, gdzie prawie codziennie grałem z chłopakami z okolicy. Dzięki piłce dowiedziałem się wielu rzeczy o sobie samym. Poznałem wielu ludzi, którzy stali się moimi przyjaciółmi. Mam też dwóch starszych przyrodnich braci, którzy grali profesjonalnie i zawsze dawali mi rady, gdy zacząłem grać w klubie akademickim.


JAKI WPŁYW MIELI TWOI ZNAJOMI NA TWÓJ STYL ŻYCIA?

Ludzie zawsze mieli na mnie wpływ, ale starałem się otaczać tymi, którzy myślą podobnie jak ja. Zawsze podobał mi się niezobowiązujący miejski styl, trochę na luzie, ale bardzo wygodny. Oglądałem dużo filmów, które też mnie inspirowały. Ponadto praca z adidas także zrobiła swoje!

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-2-d


A CO CHCIAŁBYŚ POWIEDZIEĆ MŁODYM LUDZIOM, KTÓRZY MYŚLĄ O TYM, BY ICH SPORTOWA PASJA ZAMIENIŁA SIĘ W SPORTOWĄ KARIERĘ?

Moja dobra rada to: dawaj z siebie jak najwięcej, bo tylko to możesz zrobić. Kocham piłkę i cieszę się, że to moja praca. Ale bez ciężkich treningów i poświęcenia nie byłbym tu, gdzie teraz jestem.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-3-d


Ruben wybrał ubrania z najnowszej kolekcji, która sprawdza się w każdych okolicznościach. Inspirowana klasycznymi modelami adidas, powstała z myślą o stylu i wygodzie.

Training / luty 2020
Adidas