alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / październik 2019

Dodaj sobie pewności siebie

Cios za cios... i stajesz się lepszą wersją siebie. Boks to doskonały trening, najlepiej ćwiczyć z przyjaciółką. I wcale nie musicie się bić na poważnie...

Poznaj Alycię i Chelsey

Alycia trenuje boks profesjonalnie i robi naprawdę wiele, by jak najwięcej kobiet zachęcić do uprawiania sportu. Chelsey jest instruktorką jogi, a boks to dla niej coś nowego. Alycia stara się, by dzięki wspólnym ćwiczeniom, Chelsea poczuła, że boks może dodać jej pewności siebie. Motywują się wzajemnie do odkrywania przed sobą nowych możliwości. Zobacz, jak Alycia i Chelsey wspólnie trenują... po swojemu. W odpowiednich biustonoszach sportowych i legginsach.

VIDEO: Zobacz, jak Alycia i Chelsey wspólnie trenują... po swojemu.

Każdy powinien spróbować swoich sił w boksie. To dyscyplina, która wymaga od Ciebie stuprocentowej koncentracji.

KILKA SŁÓW OD KOGOŚ, KTO ZNA SIĘ NA BOKSIE


DLACZEGO BOKS?

Boks dodaje mi pewności siebie i poczucie spełnienia po każdym treningu. Wzmacnia również moją psychikę, bo podczas każdej rundy muszę być maksymalnie skoncentrowana.

JAK TO ROBISZ PO SWOJEMU?

Staram się być kreatywna podczas każdego treningu i nie zapominam o tym, że taki trening musi też być przyjemnością. Czasami dodaję kilka ponadplanowych ćwiczeń, by całe moje ciało angażowało się w to, co robię.

W JAKI SPOSÓB MOTYWUJESZ SIEBIE?

Patrzę na stare zdjęcia i myślę, jak mogę osiągnąć nowe cele, jak mogę stać się lepszym sportowcem.

CO MYŚLISZ O STROJU TRENINGOWYM?

Dobry biustonosz to podstawa. Zapewnia wsparcie i utrzymuje wszystko na miejscu. A legginsy, które doskonale leżą, dodają mi jeszcze więcej wiary w siebie.

training-fw19-bras-and-tights-story-blog-page-image-landscape-1-octZDJĘCIE: Alycia pokazuje, jak właściwie wiązać bandaże.

Podoba mi się to, że boks dodaje pewności siebie. – Alycia Baumgardner

KILKA SŁÓW OD KOGOŚ, KTO ZNA SIĘ NA JODZE

JAK WYGLĄDAŁO TWOJE PIERWSZE SPOTKANIE Z BOKSEM?


Naprawdę podobało mi się! Bo to coś innego od tego, czym zajmuję się na co dzień. Na początku pozycje i wyprowadzanie ciosów były trudne do zapamiętania, ale kiedy w końcu je zapamiętałam, to... poczułam moc.

CZY BOKS MOŻE POMÓC KOMUŚ, KTO ZAJMUJE SIĘ JOGĄ?

Siła i kondycja są bardzo potrzebne osobom, które ćwiczą jogę. Także poszczególne ruchy oraz utrzymywanie stabilizacji są pomocne podczas ćwiczeń na macie.

training-fw19-bras-and-tights-story-page-image-landscape-2-octZDJĘCIE: Instruktorka jogi wyprowadza cios.

Training / październik 2019