alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / lipiec 2019

Twój własny trening HIIT

„Ćwiczenia HIIT naprawdę powodują, że Twoje serce bije szybciej. A jeśli zaczniesz trenować na świeżym powietrzu, to Twoja motywacja na pewno się nie zmniejszy". Alycia uprawia zawodowo boks.

Wybrała trening HIIT, by pracować nad siłą i ruchem. HIIT uzupełnia jej standardowy trening bokserski. Skoki na ławki w parku, przeskoki z jednej nogi na drugą, ćwiczenia na tricepsy przy stoliku piknikowym. W każdym miejscu poza domem i salą treningową szuka inspiracji. I nie boi się żadnych wyzwań. Nasz biustonosz sportowy Don’t Rest i legginsy Alphaskin wspierają każdy rodzaj wykonywanych przez nią ćwiczeń.

„Kiedy jestem w parku, to każde miejsce inspiruje mnie i pomaga uatrakcyjnić trening HIIT – ławki są świetnie do skoków, a wzniesienia do sprintów". Alycia Baumgardner, uprawia zawodowo boks. Pora wyjść z domu i pomyśleć o treningu!

Training / lipiec 2019