alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / lipiec 2019

Twój własny trening HIIT

„Ćwiczenia HIIT naprawdę powodują, że Twoje serce bije szybciej. A jeśli zaczniesz trenować na świeżym powietrzu, to Twoja motywacja na pewno się nie zmniejszy". Alycia uprawia zawodowo boks.

Wybrała trening HIIT, by pracować nad siłą i ruchem. HIIT uzupełnia jej standardowy trening bokserski. Skoki na ławki w parku, przeskoki z jednej nogi na drugą, ćwiczenia na tricepsy przy stoliku piknikowym. W każdym miejscu poza domem i salą treningową szuka inspiracji. I nie boi się żadnych wyzwań. Nasz biustonosz sportowy Don’t Rest i legginsy Alphaskin wspierają każdy rodzaj wykonywanych przez nią ćwiczeń.

„Kiedy jestem w parku, to każde miejsce inspiruje mnie i pomaga uatrakcyjnić trening HIIT – ławki są świetnie do skoków, a wzniesienia do sprintów". Alycia Baumgardner, uprawia zawodowo boks. Pora wyjść z domu i pomyśleć o treningu!

Training / lipiec 2019