alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / czerwiec 2019

WSPÓLNY TRENING

Trening w towarzystwie to świetny pomysł. Ćwiczysz z kimś, inspirujesz się i motywujesz, a efekty są szybciej widoczne.

Mellie jest kapitanem w adidas Runners w Los Angeles. Specjalizuje się w biegach długodystansowych. Trenuje razem z Natashą, która kiedyś uprawiała lekkoatletykę. Wspólnie wypróbowują różne ćwiczenia siłowe i szybkościowe. Rozciągania, naprzemienne bieganie, przysiady, podskoki, sprinty, pompki.

Kiedy się już rozgrzeją, przechodzą do szybkości i dają się z siebie maksa. A biustonosz sportowy Stronger for It i legginsy How We Do idealnie sprawdzają się w tego typu treningach.

„Bieganie w klubie na pewno pomaga i motywuje.”

Mellie Cay, kapitan w adidas Runners w Los Angeles, influencerka.

Dobra! Czas, by namówić przyjaciółkę na wspólny trening!

Training / czerwiec 2019