alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Training / czerwiec 2019

WSPÓLNY TRENING

Trening w towarzystwie to świetny pomysł. Ćwiczysz z kimś, inspirujesz się i motywujesz, a efekty są szybciej widoczne.

Mellie jest kapitanem w adidas Runners w Los Angeles. Specjalizuje się w biegach długodystansowych. Trenuje razem z Natashą, która kiedyś uprawiała lekkoatletykę. Wspólnie wypróbowują różne ćwiczenia siłowe i szybkościowe. Rozciągania, naprzemienne bieganie, przysiady, podskoki, sprinty, pompki.

Kiedy się już rozgrzeją, przechodzą do szybkości i dają się z siebie maksa. A biustonosz sportowy Stronger for It i legginsy How We Do idealnie sprawdzają się w tego typu treningach.

„Bieganie w klubie na pewno pomaga i motywuje.”

Mellie Cay, kapitan w adidas Runners w Los Angeles, influencerka.

Dobra! Czas, by namówić przyjaciółkę na wspólny trening!

Training / czerwiec 2019