alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

swetry bialy

 
[2]
styl
rozmiar
Zrównoważony rozwój
Cena
124 zł - 247 zł
124247
Streetball Half Zip Sweatshirt BialyStreetball Half Zip Sweatshirt Bialy

Streetball Half Zip Sweatshirt

Męskie Originals

Sweater BialySweater Bialy

Sweater

Damskie Originals

Białe swetry

Pokolenie kreatorów to nowe, pewne siebie pokolenie, które gra na własnych zasadach i wyraża swoją indywidualność poprzez styl i ubiór – nasze produkty reprezentują wygodny, sportowy design, idealny do spędzania wolnego czasu. Nasze swetry są dostępne w rozmaitych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom oraz dać Ci możliwość sięgnięcia pełni indywidualnego potencjału. Białe swetry od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Zaprojektowane dla kreatorów adidas – białe swetry

Nasze swetry z kolekcji Originals oraz Performance gwarantują zawsze modny styl. Cudowne klasyki i dzisiejsze innowacje złączone siłą kreatywności. To właśnie oferuje Ci wspaniały świat adidas Originals. Kolekcja Performance reprezentuje najwyższy z możliwych poziomów motywacji i osiągnięć. Bellista czy Graphics to nasze najpopularniejsze swetry.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn i kobiet. Białe swetry od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia przekraczać swoje granice.