Prowokująca sylwetka. Styl z najwyższej półki.

Świat mody i materiały premium - luksusowa i limitowana kolekcja Arkyn.

Teraz dostępne. Tylko dla niej.

Moda spotyka się z przeszłością z naszych archiwów.

Jutro spotyka się z przeszłością z naszych archiwów. Efektem tego spotkania są oryginalne buty. Tylko dla niej – progresywne modele z amortyzacją BOOST, która dodaje energii nie tylko każdemu krokowi.

Eklektyczna elegancja.

Arkyn

Kendall Jenner, New York, 2017.

Wybierz swój Arkyn

Nie dają się zaszufladkować.

Serbska artystka Ana Kras to kreatywny fenomen na skalę światową. Projektuje meble, zajmuje się architekturą wnętrz, rysuje, maluje rzeźbi, fotografuje i projektuje ubrania. Idealnie wpisuje się w filozofię Arkyn.

Florencia Galarza gra w piłkę nożną, ale nie jest to jej jedyny talent, dlatego świetnie nadaje się do projektu Arkyn. Kontuzja, której nabawiła się grając w młodzieżowej reprezentacji Stanów Zjednoczonych, otworzyła przed nią nowe możliwości: została DJ-ką, która koncertowała z Kanyem Westem. Teraz powróciła na boisko i gra dla Boca Juniors.

Być może jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek świata, ale nie chce w ten sposób dać się zaszufladkować. Projektuje, pisze, zajmuje się aktorstwem i fotografuje swoją rodzinę i przyjaciół. Jest doskonałym przykładem na to, że dziewczyny mogą być wspaniałymi kreatorkami o niespożytej energii.

Syv de Blare kocha muzykę i, poruszając się po różnych rodzajach muzyki, stara się stworzyć swój własny dźwiękowy krajobraz. Oprócz tego zajmuje się fotografią, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kreatywność można realizować na różnych twórczych polach.

Co łączy profesjonalny taniec z nowoczesną sztuką układania kwiatów? Marisa Competello! Przez prawie 10 lat pracowała jako asystentka stylizacji. Potem przyszedł czas na zmianę. I doskonale pasuje do ruchu Arkyn: stworzyła Meta Flora, nowojorskie studio designu kwiatowego. Interesuje się tańcem, kolorem, materiałami. Tworzy minimalistyczne kompozycje.

Zero bierności. Zero monotonii.